Олександр Усик, який є чемпіоном світу в надважкій вазі за версіями WBC, WBA та IBF, оголосив, що віддає всі свої пояси вакантними. Український боксер зробив це відчинивши відео в Instagram, де пояснив своє рішення. Він пояснив, що хоче, щоб інші боксери, які стоять у черзі, мали можливість поборотися за ці пояси. Усик підкреслив, що він не йде зі спорту, але це його “останній танець”. Він подякував всім і заявив: “Далі – більше”.
Усик стомився від боксу: абсолют більше не абсолютний