Український боксер Олександр Усик вирішив звільнити всі свої пояси, якими володів, щоб дати можливість іншим боксерам поборотися за них. Він заявив, що залишає пояси, але не збирається покидати спорт, адже у нього є “останній танець”. Усик також зазначив, що це свідоме рішення, яке, на його думку, відкриє для нього нові можливості. Раніше бій Усик-Кабаєл став обов’язковим за рішенням Світової боксерської ради, яка вимагала від Усика провести бій із тимчасовим чемпіоном WBC Агітом Кабаєлом. Українець мав 30 днів на вирішення питання щодо захисту титулу. Усик останнім боєм здобув перемогу технічним нокаутом у 11-му раунді над кікбоксером Ріко Верхувеном.
Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів