Викрито чотирьох агентів Росії, які займалися підпалами
Українські правоохоронні органи викрили ще чотирьох співробітників російської ФСБ, які здійснювали замовні підпали автомобілів у Кіровоградській та Одеській областях. Виявлено, що ці злочинці були завербовані місцевими жителями, які шукали легкі гроші через Telegram-канали. Вони погодилися підпалювати транспорт Збройних сил за допомогою спеціальних речовин. Наприклад, на Кіровоградщині вони підпалили два пікапи ЗСУ. У Одеській області був.