У Києві правоохоронці затримали п’ятьох людей, які жорстоко побили до смерті 58-річного чоловіка після конфлікту. Злочинники спочатку прив’язали чоловіка до дерева та побили його, а потім намагалися стерти сліди з камер відеоспостереження. Поліція отримала повідомлення про те, що чоловіка без ознак життя знайшли на березі річки. Після розслідування виявили, що злочин вчинила група з п’яти осіб, які відпочивали біля кав’ярні. Під час словесного конфлікту нападники жорстоко побили чоловіка, після чого прив’язали до дерева та продовжили знущання. Чоловік помер від отриманих травм. Зловмисникам оголошено підозру, їм загрожує довічне позбавлення волі.