У Франції підтвердили перший випадок зараження вірусом Ебола у лікаря, який повернувся з гуманітарної місії в Демократичній Республіці Конго. Лікар перебуває в ізоляції, а контакти з ним відстежують органи охорони здоров’я. Міністерство охорони здоров’я Франції зазначило, що ризик для населення Європи загалом є низьким.