Українська телеведуча Ольга Фреймут розповіла про зміни у своєму житті після переїзду до Лондона. Вона зізналася, що раніше не дуже звертала увагу на побутові питання, а зараз доводиться самій вирішувати всі домашні справи. Фреймут розповіла, що тепер може одночасно вести нараду у видавництві, готувати борщ і при цьому прибирати вдома. Вона також пояснила, чому вирішила не користуватися послугами прибиральниці, зауваживши, що це не пов’язано з фінансами, а зі смутком від звернення за допомогою в таких невеликих апартаментах. Фреймут розповіла, що обрала Лондон для життя через його енергетику та можливість постійного розвитку. Крім того, вона зазначила, що за кадром вона виявляється зовсім іншою людиною, ніж її образ на екрані. Наразі Ольга Фреймут успішно поєднує професійну діяльність з життям у Лондоні.
Фреймут порівняла своє життя в Україні та Лондоні