На Івано-Франківщині виявили корупційну схему у санаторії, де фіктивно працевлаштовували 37 осіб, які не виконували жодних обов’язків, але отримували зарплату. Група з п’яти осіб, серед яких заступниця директорки, керівниця санаторію та інші працівниці, організувала цю схему. Вони отримали підозру за незаконне заволодіння майном у великих розмірах. Суд встановив заставу для них. Слідство триває, а прокуратура контролює процес.