Сьогодні вночі окупанти з Росії запустили декілька балістичних ракет у бік Києва. В результаті сталося щонайменше сім вибухів, які призвели до пожеж у Дарницькому районі міста. Начальник Київської МВА Тимур Ткаченко повідомив про це, зазначивши, що одна людина постраждала. Пожежі виникли як біля житлового будинку, так і у СТО та нежитловій будівлі. Наразі триває збір інформації про наслідки цих подій.
Удар балістики по Києву: стали відомі наслідки