Польща вимагає націоналізувати будівлю колишнього генконсульства Росії в Гданську через борги, які Росія не виплатила. Генпрокуратура країни подала позов про це. Колишнє консульство закрилося у 2025 році через борги за електроенергію та опалення. Зараз польська влада стверджує, що будівля належить державі, а Росія вважає, що це їхнє майно. Польські посадовці проводять відповідні заходи для звільнення приміщення.
Польща забере будівлю генконсульства РФ за борги