Президент США Дональд Трамп повідомив у соцмережі про удари, які американські літаки завдали по іранських цілях. Він зазначив, що це було зроблено через порушення угоди про припинення вогню з боку Ірану. Трамп також знову погрожував Ірану знищенням, зауваживши, що можливо прийде час для військової дії.