США знову ввели санкції проти російських нафтових компаній Роснефть і Лукойл після кількох відтермінувань. Останнє послаблення санкцій завершилося 16 червня і не було продовжено. Спочатку у березні частково послабили санкції на російську нафту через загрози стабільності світового енергетичного ринку, але зараз санкції набули повної чинності.