Президент США Дональд Трамп заявив, що Іран атакував судна в Ормузькій протоці, порушивши домовленості щодо припинення вогню. В результаті атаки один безпілотник пошкодив верхню палубу корабля, але судно змогло продовжити рух. США збили ще три безпілотники, спрямовані на цей корабель. Трамп назвав дронову атаку “безглуздим порушенням” режиму припинення вогню. Деталі щодо постраждалого судна та часу атаки не були уточнені. Нагадаємо, що США та Іран перебувають на переговорах щодо умов мирної угоди, зокрема стосовно проходження суден через Ормузьку протоку та урегулювання питання запасів урану в Ірані. Обидві сторони мають 60 днів, щоб узгодити ці питання, згідно з тимчасовою угодою.