У середу в Україні сталося знеструмлення в п’яти регіонах через атаки російських сил на енергетичну інфраструктуру та негоду. Споживачі в Сумській, Харківській, Дніпропетровській і Запорізькій областях залишилися без світла. Також через погодні умови було знеструмлено 20 населених пунктів на Сумщині та Кіровоградщині. Ремонтні бригади вже працюють над відновленням ліній електропередачі. Внаслідок цього споживання електроенергії знизилося на 4,2%, оскільки сонячні електростанції працюють більш ефективно при безхмарній погоді. Енергетики рекомендують громадянам раціонально використовувати електроприлади, переносячи користування потужними пристроями на період денної пікової активності сонячних електростанцій.
В Україні зафіксували нові знеструмлення