Українська поліція розкрила велику схему шахрайства з електро- та газолічильниками. Злочинці змінювали лічильники, щоб вони показували менший обсяг спожитих ресурсів. Це призвело до збитків для держави та операторів енергосистем. Організатором масштабної схеми був чоловік із Львівщини, який вже мав судимість за подібні злочини. Він мав мобільну лабораторію у своїй машині та спільників у п’яти областях. За незаконне втручання в роботу лічильників вимагали гроші від клієнтів. Поліція затримала одного зі злочинців та оголосила підозру ще двом. Їм загрожує до 15 років ув’язнення. Розслідування триває, іншим учасникам схеми також буде висунуто звинувачення.
В Україні викрили схему втручання у роботу електро- та газових лічильників