У суботу, 27 червня, було оголошено, що семеро українських громадян, які були утримувані у неволі в Росії протягом кількох років, повернулися додому. Ця новина була оприлюднена уповноваженим Верховної Ради з прав людини Дмитром Лубінцем у соціальній мережі Facebook. Група українців віком від 35 до 66 років була незаконно утримана росіянами під час окупації різних областей України. Один із українців був викрадений через те, що його сини служать у ЗСУ, а інший був заарештований на шляху на роботу у день російського вторгнення. Серед звільнених також був доброволець, який приєднався до бригади Ангели Тайри в Маріуполі.