В поліції Сумської області була знешкоджена бойова частина ракети Х-101 після того, як українські сили збили ракету, яка була відправлена під час ворожого нападу на територію області. Після падіння ракети, її боєприпас не вибухнув, але залишався дуже небезпечним. Вибухотехніки провели процедуру знешкодження бойової частини ракети з дотриманням всіх необхідних заходів безпеки. Після цього ракету транспортували на спеціальний майданчик і знищили у безпечний спосіб. Поліція закликала громадян у разі виявлення підозрілих предметів негайно відійти на безпечну відстань і повідомити про це за номерами 101 або 102.