У четвер, 25 червня, столиця України, Київ, став свідком часткового знеструмлення. Місцевий оператор електромереж ДТЕК повідомив про аварійні відключення, які діють на лівому березі міста за командою Укренерго. Людей просять берегти електроенергію, щоб зберегти енергосистему. Наразі невідомо, що саме спричинило ці відключення і чи стосуються вони також правого берега міста.
У Києві ввели екстрені відключення світла