У четвер у деяких районах Києва сталося аварійне відключення електропостачання через технічні проблеми у роботі енергосистеми, повідомило Укренерго 25 червня. Частина споживачів тимчасово залишилася без світла через технологічне порушення на одному з енергооб’єктів. Енергетики вже розпочали аварійно-відновлювальні роботи та прагнуть якнайшвидше відновити електропостачання. Обмеження будуть скасовані після стабілізації ситуації. Також раніше були випадки відключення світла на лівому березі Києва та в інших районах столиці, а також у деяких регіонах України через удари по об’єктах енергетичної інфраструктури.
Стало відомо, чому в Києві аварійні відключення