Сьогодні вранці війська Російської Федерації здійснили атаку з безпілотника на лікарню у Херсоні, що призвело до травм п’ятеро медичних працівників. Зазначено, що у результаті російського удару постраждали п’ятеро медиків, які отримали мінно-вибухові травми. Крім того, до лікарні була доставлена жінка, яка під час атаки російським “шахедом” у районі Херсона отримала тяжкі травми. За даними місцевих органів влади, стан жінки 62 років оцінюється як середнього ступеня важкості, вона отримала контузію, вибухову травму та закриту черепно-мозкову травму.
Росіяни обстріляли лікарню у Херсоні, пʼятеро постраждалих