Укренерго повідомило, що вранці в четвер через російські удари по об’єктах цивільної енергетичної інфраструктури в п’яти регіонах України сталися нові знеструмлення. Зазначено, що в Донецькій, Харківській, Сумській, Херсонській і Запорізькій областях вже проводяться аварійно-відновлювальні роботи. Водночас споживання електроенергії зросло на 3,7% через спекотну погоду, що призвело до активного використання кондиціонерів. Укренерго закликає громадян перенести активне споживання електроенергії на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій з 10:00 до 16:00 і використовувати електроенергію ощадливо з 18:00 до 22:00, уникаючи включення кількох потужних приладів одночасно.
Під ударами енергетика п’яти областей – Укренергj