Міський голова на Київщині був звинувачений у тому, що заволодів землею та втратив бюджетні кошти на суму понад 75 млн грн. За даними прокуратури, він використовував підставних осіб для отримання земель водного фонду, а також штучно змінював координати земельних ділянок, щоб перенести їх на більш цінні території. Крім того, було зафіксовано факти недостовірних відомостей у документації та недоцільного використання бюджетних коштів. Прокуратура подала до суду клопотання про тримання під вартою та відсторонення від посади підозрюваного.
Мер міста на Київщині отримав підозру