Генштаб підтвердив втрату двох сіл на Донеччині
Російські війська захопили Андріївку та Костянтинопіль у Великоновосілківській громаді Волноваського району Донецької області. Крім того, росіяни просунулися в районі населених пунктів Дніпроенергія та Шевченко, що розташовані лише за кілька кілометрів від адміністративного кордону з Дніпропетровщиною. Про це повідомляють аналітики DeepState у середу, 25 червня. “Ворог окупував Андріївку та Костянтинопіль, а також просунувся біля Олексіївки, Дніпроенергії.