Сьогодні зранку в семи областях України сталося відключення електропостачання через атаки російських агресорів на енергетичну інфраструктуру. Ситуація найскладніша у Донецькій та Херсонській областях, де було пошкоджено обладнання. Також є знеструмлені райони в Сумській, Харківській, Миколаївській, Чернігівській та Запорізькій областях. Електроспоживання зросло через підвищення температури повітря, що призвело до активного використання кондиціонерів. Енергетики радять громадянам скоротити споживання електроенергії в період з 10:00 до 16:00, коли працюють сонячні електростанції найефективніше.
Названо області, де складна ситуація зі світлом