З УПЛ виключені одразу два клуби
Футбольні клуби Десна та Маріуполь втратили свої місця в Українській Прем’єр-лізі, повідомляє Суспільне. Слід нагадати, що обидва клуби прийняли рішення припинити участь у змаганнях після початку повномасштабного вторгнення Росії. У травні 2022 року на засіданні УПЛ було вирішено закріпити за цими клубами місце в Прем’єр-лізі. Всі учасники проголосували “за”. Однак 26 жовтня президент УПЛ Євген.