Українська гімнастка Таїсія Онофрійчук взяла участь у Кубку світового виклику з художньої гімнастики в Румунії. Вона змагалася в багатоборстві і виборола срібну медаль з результатом 112.000 балів. Першою стала німка Дар’я Варфоломеєв, а третє місце посіла Тахміна Ікромова з Узбекистану. Ще одна українка, Любов Горащенко, посіла 32-ге місце. Таїсія також успішно пройшла до всіх чотирьох фіналів окремих вправ. Її виступи у фіналах можна буде побачити в неділю, 28 червня.