У ніч з 26 на 27 червня російські війська здійснили масовану атаку безпілотниками на один з районів Сумської області. У результаті цієї атаки постраждали 10 людей. Очільник ОВА Олег Григоров повідомив про це в Telegram. Російські дрони завдали ударів по Охтирському району, влучивши в приватні будинки та автозаправні станції. Військові повідомили, що росіяни використали велику кількість безпілотників, деякі з яких летіли на низьких висотах, ускладнюючи їх виявлення та збиття. Одна жінка отримала важкі поранення та була госпіталізована з опіками, її стан важкий. Ще дев’ять людей отримали допомогу на місці. Поки що встановлюються всі масштаби завданих пошкоджень.