Іран та США підписали угоду про припинення вогню, але стали обвинувачувати одне одного у порушенні умов цієї угоди. Віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив, що буде відповідати насильством на будь-яке насильство з боку Ірану. Він наголосив, що США виконали свої зобов’язання за угодою. Ця ситуація виникла після того, як іранський безпілотник атакував вантажне судно в Ормузькій протоці, на що американські військові відповіли ударом по Ірану. Нагадаю, що раніше США і Іран підписали меморандум щодо припинення війни та відкриття Ормузької протоки, але ця ситуація показує, що конфлікт між країнами ще не вирішений.
Венс Ірану: На насильство буде відповідь насильством