Українські правоохоронні органи викрили ще чотирьох співробітників російської ФСБ, які здійснювали замовні підпали автомобілів у Кіровоградській та Одеській областях. Виявлено, що ці злочинці були завербовані місцевими жителями, які шукали легкі гроші через Telegram-канали. Вони погодилися підпалювати транспорт Збройних сил за допомогою спеціальних речовин. Наприклад, на Кіровоградщині вони підпалили два пікапи ЗСУ. У Одеській області був затриманий військовослужбовець, який залишив армію і став виконувати замовлення на підпали. Він спробував знищити військовий транспорт та зареєстрував це на відео для Росії. Затриманим повідомили про підозру, їм загрожує до 10 років ув’язнення.