Силові підрозділи Російської Федерації вранці 25 червня здійснили напад на автозаправні станції у містах Суми та Запоріжжя. Про це повідомили в.о. мера Сум Артем Кобзар та голова Запорізької обласної військово-цивільної адміністрації Іван Федоров. За інформацією Кобзара, близько 06:00 було зафіксовано ракетний удар по одній з АЗС у Зарічному районі Сум. Наслідком атаки стало загоряння. Інформація про постраждалих поки уточнюється. Федоров підкреслив, що видимий дим над Запоріжжям є наслідком російського нападу на автозаправну станцію.