Український військовий представник повідомив, що російські війська атакували автозаправну станцію на околиці міста Суми. У результаті нападу три цивільні особи отримали поранення. Відбитки бойових дій залишилися і на автомобілях. Зазначено, що наразі встановлюються подробиці цієї атаки.