Омбудсман Збройних сил України Ольга Решетилова виступила з пропозицією переглянути організацію 425-го окремого штурмового полку “Скеля”, який, за її словами, має розміри дивізії, але управляється як полк. Вона вважає, що така кількість особового складу важко контролювати і керувати. Решетилова обговорила це питання з головнокомандувачем ЗСУ Олександром Сирським, який пропонує призначити командувача для штурмових підрозділів. Проте сама омбудсман вважає, що краще створити окремі штурмові підрозділи в кожному корпусі. Також вона висловила занепокоєння щодо мобілізації осіб із залежностями, яких виявили в полку “Скеля”, і наголосила на необхідності уважно підходити до цього питання. ДБР розпочало кримінальне розслідування щодо можливих катувань та смертей у цьому полку. Решетилова закликає ретельно обмірковувати рішення щодо штурмових підрозділів, а уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець заявив, що перевіряє інформацію про можливі порушення прав людини в полку “Скеля”.
Військова омбудсманка пропонує розділити Скелю на окремі підрозділи