Україна та Росія здійснили 76-ий обмін полоненими, у результаті якого додому повернулися 160 українських військових, що перебували у полоні з 2022 року. Серед звільнених були представники різних військових підрозділів, які захищали Україну на різних напрямках. 115 оборонців Маріуполя також знаходилися серед звільнених. Всі визволені отримають медичний огляд, лікування, грошові виплати і документи, а потім пройдуть реабілітацію, щоб повернутися до суспільства після тривалого перебування у полоні. УКоординаційному штабі висловили вдячність США та ОАЕ за допомогу у організації обміну. Загалом за час своєї діяльності Коордштаб вже повернув з полону 9606 військових та цивільних осіб.