У п’ятницю, 26 червня, Центральне командування США (CENTCOM) заявило про удари, які були нанесені по іранських військових об’єктах у відповідь на напад на комерційне судно, що проходило Ормузькою протокою. У результаті ударів були пошкоджені місця зберігання ракет та безпілотників, а також берегові радіолокаційні об’єкти Ірану. CENTCOM наголосив, що така агресія порушила режим припинення вогню, а також загрожує свободі судноплавства в Ормузькій протоці, яка є важливим міжнародним торговим шляхом. США продовжують забезпечувати безпечний прохід для комерційних суден і стежать за дотриманням угоди.