У ніч на 27 червня російські військові напали на автозаправні станції в Запоріжжі та Харківській області. Напад був повідомлений пресслужбою ДСНС України. У Запоріжжі внаслідок атаки вибухнув резервуар з газом та спалахнула адміністративна будівля. На щастя, ніхто не постраждав. Пожежу швидко загасили рятувальники. В Харківській області було атаковано дві АЗС у Солоницівській громаді Харківського району. На одній з них будівля отримала значні пошкодження та спалахнула площа 400 кв. м, а також пошкоджено 10 одиниць техніки. Інша станція також постраждала від удару. На щастя, ніхто не постраждав.