У п’ятницю, 26 червня, в Україну повернулися батько та син, які були у полоні в Росії понад чотири роки. Вони обороняли Маріуполь і потрапили у полон у травні 2022 року. Сім’я на них чекала у Хмельницькому. Дружина одного зі звільнених військовослужбовців розповіла, що її син служив у 23 загоні морської охорони Маріуполя та рятував поранених водіючи бусик. Жінка дуже щаслива, що чоловік і син повернулися додому, і вони вже чекають на зустріч у Хмельницькому.