Президент України Володимир Зеленський оголосив, що з 22 червня ретранслятори на території Білорусі, які використовувались для коригування російських ударів по українських містах, припинили свою роботу. Зеленський наголосив, що вони більше не працюють, хоча точно не відомо, чи були вони демонтовані. Раніше президент вимагав від Лукашенка демонтувати ці ретранслятори після того, як вони використовувалися для ударів по українських областях.