У п’ятницю, 26 червня, відбудеться матч між збірними Норвегії та Франції. Перед зустріччю капітан скандинавської команди Ерлінг Голанд висловив свою думку про суперника.
Нападник зазначив, що наразі не надає особливого значення цій зустрічі, оскільки норвежці вже забезпечили собі путівку в плейоф турніру, повідомляє ESPN.

“Зараз мені все одно на цю гру. Ми вже пройшли далі. Ми вже пройшли далі. Можливо, вони переможуть нас, можливо, вони виграють увесь турнір”, – зазначив Голанд.
Варто нагадати, що збірна Норвегії достроково кваліфікувалася до стадії плейоф після двох перемог на груповому етапі.
Раніше також повідомлялося, що тренер Норвегії налаштований дати рішучий бій збірній Франції.