Сьогодні вранці у Києві стали відомі перебої з електропостачанням у деяких районах міста. Світло зникло у Дніпровському, Голосіївському та Дарницькому районах. Спочатку проблеми були на лівому березі, а потім їх виявили й на правому. Мешканці Дніпровського району були першими, хто залишився без електропостачання, а потім до них приєднались жителі Дарницького району. Також виявили перебої у Голосіївському районі, де тимчасово зупинили рух фунікулера через відсутність електроенергії.
Кілька районів Києва залишилися без світла