Іран, Катар та Пакистан оголосили про прогрес після першого раунду переговорів зі США в Швейцарії. Речник МЗС Ірану повідомив, що обговорювалися питання укладення остаточної угоди, включаючи заморожені активи Ірану і санкції на іранську нафту. Вони також домовилися про безпечний прохід суден через Ормузьку протоку. Посередники з Катару та Пакистану заявили, що переговори пройшли в позитивній атмосфері і досягнули обнадійливого прогресу. Домовлено створити комітет високого рівня для політичного нагляду за процесом, який має сприяти досягненню остаточної угоди. Технічні переговори продовжуються, а також заплановано створення групи з усунення конфліктів для припинення військових операцій у Лівані. Президент США Дональд Трамп загрожував контролювати Ормузьку протоку, якщо не вдасться досягти домовленостей з Іраном, що може загрожувати подальшим співпраці.
Іран заявив про “прогрес” у переговорах зі США