Іспанський футбольний клуб Бетіс виявив зацікавленість у українському форварді Артемі Довбику і намагався придбати його, але не зміг укласти угоду з Ромою. Бетіс пропонував оренду Довбика на рік з подальшим викупом за 15 мільйонів євро, але римський клуб відмовився від такого варіанту. Рома шукає покупця для Довбика, щоб мати кошти на нового форварда, який замінить основного гравця команди. Довбик у минулому сезоні відіграв лише 18 матчів за Рому, забивши три голи і зробивши дві асисти.