ЗСУ взяли в полон 10 росіян на Курщині
У відомості від командування Десантно-штурмових військ ЗСУ йдеться, що українські військоволужбовці захопили 10 військових РФ на Курському напрямку. Зазначається, що ці військовослужбовці, які перебували у російському полоні, були піддані негуманному поводженню, психологічному тиску та погрозам. Українські військові надали їм медичну та психологічну допомогу. Ці полонені можуть бути використані для подальшого обміну на українських військових, які.