Скандал з Ощадбанком: Генпрокурор Угорщини піде у відставку

Генеральний прокурор Угорщини Габор Балінт Надь може подати у відставку через справу з українським Ощадбанком. Про це повідомляє угорське видання HVG, посилаючись на заяву прем’єр-міністра Угорщини Петера Мадяра. За словами Мадяра, для припинення повноважень генпрокурора, якого призначили ще за каденції Віктора Орбана, немає необхідності в будь-яких спеціальних процедурах. Відповідаючи на запитання журналістів про можливий зв’язок.

Read More