“Їдьте, якщо слабкі”. Як відреагували Z-блогери на удари по Москві
У російському інформаційному просторі виникла розділеність у відгуках на масовану атаку безпілотників по Москві та Підмосков’ю. Деякі Z-блогери критикують владу за недостатній захист столиці та вимагають посилення протиповітряної оборони, інші ж, навпаки, висловлюють позитивне ставлення до дій системи захисту. Також виявилися російські пропагандисти, які почали істерити та закликати до протестів. Деякі журналісти та політологи вважають,.