У Севастополі запроваджують значні обмеження
У Севастополі, який перебуває під окупацією, вводяться обмеження на роботу транспорту та великих торговельних об’єктів. Також будуть заборонені вуличні заходи, а протягом двох днів не буде продаватися пальне. Цю інформацію оприлюднив квазігубернатор міста Михайло Развожаєв у Telegram. Заправки будуть доступні лише для транспорту “спецслужб”, які забезпечують життєдіяльність міста. Громадський транспорт змінить графік роботи, а пороми.