В Австралії відкрили завод, який перетворює вуглекислий газ на бетон і скло
В Австралії запрацював перший у країні завод, здатний перетворювати вуглекислий газ на корисну промислову продукцію. Нове підприємство може стати важливим кроком у боротьбі зі зміною клімату та скороченні шкідливих викидів. Як повідомляє Reuters, завод відкрили у штаті Новий Південний Уельс. Демонстраційна установка здатна щороку уловлювати до 2500 метричних тонн вуглекислого газу. Після спеціальної обробки CO₂.