Київське Динамо перемогло шведів, незважаючи на вилучення
У середу, 22 жовтня, команда Динамо U-19 зустрілася з шведською командою Броммапойкарна U-19 у другому раунді Шляху чемпіонів Юнацької ліги УЄФА. Матч завершився з рахунком 1:0 на користь “біло-синіх”, які забили гол у компенсований до першого тайму час. Гравець Владислав Захарченко забив гол головою після подачі зі штрафного. Динамо грали в меншості з 30-ї хвилини.