Ігор Клименко на Харківщині | Відкриття регіонального ситуаційного центру та зустріч з громадами
29 жовтня Міністр внутрішніх справ України перебуває у відрядженні на Харківщині. Упродовж дня Ігор Клименко провів низку оперативних нарад з бойовими підрозділами системи МВС, керівниками регіональних підрозділів Нацполіції та ДСНС, керівниками громад. У Харкові Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко разом із начальником обласної військової адміністрації Олегом Синєгубовим відкрив Регіональний моніторингово-аналітичний центр з надзвичайних ситуацій. Центр.