У Конго натовп спалив центр лікування Еболи
У Конго 21 травня після того, як їм завадили забрати тіло місцевого жителя, люди підпалили центр лікування Еболи в місті, що знаходиться в центрі спалаху на сході країни. Про це повідомили свідок та високопоставлений поліцейський, передає AP. Зазначається, що підпал у Рвампарі відображає труднощі медичних працівників, які намагаються стримати рідкісний штам вірусу Ебола, використовуючи суворі.