Захист критичної інфраструктури посилять – уряд
Прем’єр-міністр України Юлія Свириденко повідомила, що уряд ухвалив ряд рішень на позачерговому засіданні, спрямованих на поліпшення захисту та відновлення критичних об’єктів. Було прийнято рішення про створення Координаційного центру інженерного захисту, який буде відповідати за координацію дій уряду, обласних та місцевих влад, операторів інфраструктури з фінансування та відновлення об’єктів. Також уряд оновив перелік видатків, які фінансує.