Блоки Чорнобильської АЕС не можуть бути повернуто до генерації електроенергії
На деяких російських інформаційних ресурсах розповсюджується інформація, начебто в умовах енергетичної кризи, спричиненої атаками російської федерації на критичну цивільну інфраструктуру України, повернула у генерацію один з блоків Чорнобильської АЕС. Подібні заяви є неправдивими з погляду подання інформації та абсолютно безглуздими з технічного боку питання. Станом на 2025 рік жоден з блоків Чорнобильської АЕС не може.